Letní příměstský tábor 2022

10. 7. 2022

11. – 15. 7. 2022

18. - 22. 7. 2022

Místo konání: T. J. Sokol Vysočany, Novoškolská 696 / 2, Praha 9 – rohová šedivá budova, taneční sál 1. patro

Převzetí účastníka Pořadatelem: každé ráno v 8:00 – 9:00 v sále T. J. Sokol Vysočany

Převzetí účastníka od Pořadatele: každé odpoledne v 16:00 v sále T. J. Sokol Vysočany

Děti se budou učit základy mažoretkového sportu (jednoduché taneční kroky a skoky, pochod, práci s hůlkou…) a twirlingu (náročnější práce s hůlkou, tanec a gymnastika), po obědě bude klidový režim (odpočinek, malování, tvoření). Děti budou často venku na hřišti TJ – kde bude probíhat sportovní program a pěšky budou chodit na okolní hřiště.

Nezbytné vybavení: mažoretková/twirlingová hůlka (kdo nemá, bude zajištěna), přiléhavé sportovní oblečení na ven i dovnitř, pevná sportovní obuv na ven, obuv dovnitř – gymnastické cvičky (kdo nemá, tak stačí ponožky navíc a bačkory, pokrývku hlavy proti sluníčku, opalovací krém, malý ručník s poutkem, popř. náhradní oblečení, vše v podepsané tašce.