Mažoretky

Pražské mažoretky

TJ Sokol Vysočany

mazoretky.jpg

Naše skupina vznikla v roce 2007 spojením Mažoretek TJ Sokol Vysočany, které vznikly v roce 2004 a Pražských mažoretek, které mají dlouholetou tradici. Sloučením jsme vytvořili skupinu, která má kolem 90 členek ve věku od 4 do 18 let. Dívky jsou rozděleny do 4 věkových kategorií. Účastníme se různých kulturních, společenských a sportovních akcí, festivalů a zájezdů. Naše hlavní činnost je však převážně zaměřena na mažoretkový sport, Twirling a soutěžení v těchto sportech. Děvčata získala mnoho ocenění jak v týmových disciplínách, tak v sólech a duích, na pohárových soutěžích, mistrovských i mezinárodních. Nejvíce hrdé jsme na tituly II. Vicemistr světa z MS ve Twirlingu 2018, Mistr Evropy v mažoretkovém sportu 2012, 2013 a 2018 a I. Vicemistr Evropy v mažoretkovém sportu z roku 2016.

Web: www.prazskemazoretky.cz
E-mail: prazskemazoretky@seznam.cz

Nabízíme vystoupení na různých kulturních a společenských akcích. Zájemci pište na prazskemazoretky@seznam.cz

mazoretky-spolecna.jpg