Ohlédnutí za koncem roku 2023

17. 1. 2024

Omlouváme se, že jsme v prosinci 2023 nevkládali příspěvky k jednotlivých akcím. Pokusíme se tuto chybu napravit souhrnnou informací. Kromě pravidelných tréninků našich sportovních oddílů se u nás děli tyto akce:

5. 12. 2023 proběhla Mikulášská nadílka v oddílu Česká twirlingová škola, T. J. Sokol Vysočany.

Stejně jako předešlé roky i letos přišel zkontrolovat Mikuláš, anděl a čert naše nejmladší. Pár slziček ukáplo, ale dívky byly statečné. Vystoupení pro tuto partu zvládly na jedničku a balíčky si převzaly již s úsměvem. Děkujeme a už se těšíme na příští rok.

Dále se naše členky účastnily těchto akcí:

19. 12. 2023 proběhl v oddílu Česká twirlingová škola vánoční trénink. Bylo to první vystoupení nových členek pro rodiče a zároveň pěkná akce na závěr roku. V průběhu akce bylo dokončeno vánoční přání pro Domov seniorů ve Vysočanech.

1.jpg

21. 12. 2023 bylo předáno vánoční přání v Domově seniorů ve Vysočanech za sportovní klub T. J. Sokol Vysočany.

26. 12. 2023 se konalo vystoupení na Vietnamské rodinné akci, kde bylo kolem 1000 lidí. Mockrát děkujeme za pozvání. Byla to krásná akce.

2.jpg

30. 12. 2023 proběhl vánoční seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery, kterého se účastnily členky oddílů Pražské mažoretky a Česká twirlingová škola. Mockrát děkujeme Svazu mažoretek a twirlingu ČR a všem twirlerům, kteří se na akci podíleli.

3.jpg